Limotherapy Seti:

Limotherapy  çıtır gevreği ve açlık otu karışık bitki çayı insanların kilo vermesini sağlayan özel bir üründür, düzenli kullanım ile zayıflamaya yardımcı olur. Ortalama bir kullanım süreci ile tahmini 60 gün içerisinde 6 kiloya kadar verebilirsiniz. Özellikle Avrupa ülkelerinde satışı sağlanan ve bir çok kullanıcısı tarafından olumlu geri dönüşler alınan bu ürün oldukça etkili olduğunu ispatlamıştır.

Çıtır Gevreği:

Limotherapy kişinin düzenli kullanımı ile etkilerini göstermektedir. Günlük olarak çıtırdan kahvaltı ve ara öğün olarak bir miktar tüketerek hem açlığınızı bastırabilir hem de kalori tüketiminizi düşük seviyelerde tutabilirsiniz. Bu sayede ay olarak hesaplama yaptığınızda ciddi seviyelerde bir kalori azaltımı yaşanır. Bu kişinin düzenli bir şekilde kullanması ile gerçekleşerek başarılacak bir sonuçtur.

Açlık Otu Bitki Çayı:

Limotherapy açlık otu karışık bitki çayı ise sizlerin metabolizmanızı hızlandırarak zayıflama seviyenizi hızlandırır. Bu etki tükettiğiniz besinlerin hızlı bir şekilde sindirilmesi ve vücuttan atılması olarak sonuçlanır. Bu süreç ne kadar hızlı olursa sizin tükettiğiniz besinlerdeki yağ ve kalori miktarının sindirilmesi de o kadar az olacaktır. Bu süreçte sizin yapmanız gereken ürünü aksatmadan düzenli olarak kullanmanızdır.

Limotherapy Çıtır ve Çay etkileri
 


Açlık Otu Seti Türkiye

Teslimat Şartları Sık Sorulan Sorular Gizlilik Ve Güvenlik