Geçmişten günümüze her kadın güzel bir vücuda ve iyi bir fiziğe sahip olmak ister. Bunun için de sağlıklı beslenmek ve zayıflamak için birçok farklı yöntem denemektedir. Fazla kilolar yalnızca dış görünüşü etkilememek ile birlikte aynı zamanda insan vücudunun da normalden daha dayanıksız hale gelmesine neden olur.Detox çıtırı

Açlık otu bitkisinin özünden meydana gelip üretilmekte olan detox çıtırı isminden de anlaşılacağı üzere çıtır gevrek halinde olan gıda takviyesi niteliğinde bir zayıflamaya yardımcı olan üründür. Neredeyse dünyanın her yerinde kullanılması ile beraber aynı zamanda da yurt dışında satış rekorları kıran bu doğal beslenme ve zayıflama ürünü; artık son zamanlarda ülkemiz içerisinde de sarışa sunulmuştur. Tamamıyla doğal bir içeriğe sahip olan bu ürün, sağlığınıza da hiçbir şekilde zarar vermemektedir. Bu ürünün yanında açlık otu seti ya da açlık otu çayı kullanmak da sizlere oldukça fayda sağlayacaktır.

Kullanımı:

Sabah, öğle ve akşam olmak üzere günde toplam 3 kez tüketilmesi gereken bu ürün; yemeklerden önce yalnızca bir avuç miktarında tüketilmelidir. Bunun sebebi ise; yemeklerde bulunan yağ emilimini engelleyip, vücut sindirimini 4 kata kadar hızlandırmasıdır. Bunların yanı sıra gün içerisinde kendinizi aç hissettiğiniz zamanlarda da 8 ile 10 adet arasında olmak şartı ile tüketebilirsiniz. Bu ürünün sağladığı en büyük yarar ise kilo yapan depolanmış yağları kolaylıkla yakmasıdır.


Açlık Otu Seti Türkiye

Teslimat Şartları Sık Sorulan Sorular Gizlilik Ve Güvenlik